Základní stavební jednotkou Adastry je tým

Narostli jsme do velikosti korporátu, ale předepsané postupy a kariérní tabulky u nás nenajdete. Za ta léta jsme si ověřili, že nefungují. Věříme v individuální rozvoj a zodpovědnost za projekty jsme předali do řešitelských týmů.

Dělejte s lidmi,
na které se můžete spolehnout

Poslední roky se učíme pracovat s daty i uvnitř firmy. Sbíráme zpětnou vazbu a mapujeme, co funguje a kde je třeba přidat. Těší nás, že v klíčových oblastech jsme všichni zajedno.

92,23 %

Adastřanů si chválí přátelskou atmosféru v týmu a podporující prostředí.

73,16 %

zaměstnanců je hrdých na to, na jakých projektech pracují.

95%

našich projektů je pro nadnárodní společnosti.

Kompetenční lídři, se kterými budete spolupracovat

I když je nás v Praze téměř 500, pořád pracujeme v menších řešitelských týmech.
Máme desítky běžících projektů, které zastřešují kompetenční lídři.

Divize Government & Insurance
Aplikace pro reporting, monitoring, vývoj softwaru nebo správné cílení marketingových kampaní. Máme široký záběr – stejně jako naši klienti. Divizi vede David Kaláb, který zároveň pracuje na end-to-end datové platformě v Cloudu (Azure) pro Eurowag. Potkáte tu Jardu Chalupu, experta na Campaign Management nástroje nebo projekťačku Martinu Kohoutovou – Kooperativa, ČSÚ nebo GŘC. A taky Jardu Vlčka, se kterým se uvidíte i na pohovoru.
Divize Telco & Retail
Někde děláme reporting, jinde zase vyvíjíme aplikace. Pomocí AI a loT technologií se snažíme pomáhat tam, kde je potřeba. Divizi vede Jiří Balcárek, potkáte tu taky Pavla Stejskala a Martina Zárubu. Pavel se věnuje oblasti DWH a Big Dat, Martin je zase expert na MS technologie a IoT. Aktuálně nás zaměstnávají projekty pro DHL nebo pro Lego, a taky rozvoj IoT kompetenčního centra přímo v Adastře.
Divize Bankomotive
Tady najdete experty i celé týmy, které se specializují na datové sklady, vývoj aplikací pro finance, internet věcí, Big Data nebo umělou inteligenci. Jsme dlouholetí partneři velkých českých bank a Škoda AUTO. Koho tu potkáte? Divizi vede Michal Kratochvil, Dáša Bínová s Big Data týmem funguje napříč firmou a Zdeněk Hruška s Viktorem Seige rozvíjí přes 100 lidí na Škodovce.
Divize Finance
Efektivnější plánování nebo třeba automatizace a optimalizace kampaní – to je naše doména. Pomáháme u klientů doma i v zahraničí, nejčastěji však v oblasti DWH/BI. Pracujeme pro velké banky v Česku, Rakousku, Srbsku nebo v Gruzii. Divizi vede David Kozelka, v týmu má například Luboše Kuliče a Zdeňka Mistra. Luboš je architekt a team leader na České spořitelně, Zdeněk vede naši SW factory, která dodává webové aplikace např. pro Sodexo.

Technologická svoboda,
rozmanité projekty a spolupráce napříč firmou

Práce s daty je to, v čem jsme nejsilnější. Jako konzultanti přinášíme do firem změnu. S klienty, pro které pracujeme, táhneme za jeden provaz.

Týmy stavíme podle kompetencí jednotlivých členů a taky aktuálních potřeb našich klientů.

Běžně se stává, že na jednom z projektů spolupracují týmy skrze celou Adastra Global (Czech).

Nejsme obchoďáci s předpřipravenými balíčky

Osvědčené produkty stavíme na sebe – propojujeme, programujeme a budujeme výsledné řešení. Nejdřív zjišťujeme, co klient potřebuje a jaká má data. Až pak pak navrhujeme, jak je využít v byznysu.

430+ projektů

jsme už realizovali pro klienty z celé řady odvětví.

193+ nástrojů

a technologií v Adastře dohromady ovládáme.

Miliony

koncových uživatelů denně používá některé z našich řešení.

4 z 5 Adastřanů se ráno těší do práce.
A jak to máte vy?

Portrét IT Consultantky Gabrieli Fialové z Adastry

Ze světa advokacie do technologického světa? Jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Díky podpoře mé nadřízené, lidské firemní kultuře a skvělým kolegům jsem se rozhodla výzvu přijmout. Neustále se učím, osobnostně i profesně rostu a pořád mě to baví.

Gábina Fialová, Consultant
Portrét IT Consultanta Tomáše Pláničky z Adastry

Nastoupil jsem do Adastry jako úplný zelenáč, ale měl jsem štěstí na ochotné kolegy. Ve skvělém kolektivu jsem postupně rostl a dnes připravuju technologická řešení pro naše největší zákazníky.

Tomáš Plánička, Consultant
Portrét IT Consultanta Martina Záruby z Adastry

Přišel jsem z korporátu, kde jsem měl po letech pocit stagnace. Tradiční kompetenci DWH/BI jsem si v Adastře rozšířil o zpracování dat z IoT. Zajímá mě oblast Self-service BI, sleduji novinky a vybrané technologie interně testujeme a následně nasazujeme. Jsem tu 7 let a stále chodím do práce rád.

Martin Záruba, Consultant