Najdeme vám v Adastře
to VAŠE místo

Společně vytvoříme takovou roli, ve které vás to bude bavit. Různé týmy mají různé potřeby – a my je dobře známe. Díky tomu víme, kdo mezi nás zapadne a kdo naopak ne.

Pomůžeme vám najít směr,
kterým se pracovně vydat

Chcete si vyzkoušet vedení lidí, nebo se chcete stát expertem v určité oblasti? Lákají vás specifické technologie a produkty, nebo chcete sbírat zkušenosti napříč obory? Jsme dostatečně velcí, abychom vám mohli nabídnout od každého něco. Pohovor u nás je vyvážený dialog – vždy hledáme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Kateřina Doubková
Talent Acquisition & EVP Manager

Portrét Recruiterky Veroniky Bartíkové z Adastry
Veronika Bartíková
Recruiterka

Ahoj, já jsem Veronika, v IT jsem poměrně nováček – ale k náboru mě to táhlo odjakživa. V Adastře se starám o nejrůznější administrativní a juniorní role. Mám radost, když se mi podaří najít kandidátovi vysněnou pozici. Baví mě debatovat s lidmi naživo, často mě potkáte na studentských veletrzích. Když mám chvilku pro sebe, ráda si zajdu na jógu, podívám se na Netflix nebo cestuju, ať po Česku nebo zahraničí.

Portrét IT Recruitera Lukáše Žatečky z Adastry
Lukáš Žatečka
IT Recruiter

Vždy mě bavilo propojovat šikovné lidi se správnými příležitostmi – a v IT světě je dost obojího. V Adastře jsem pro každého, kdo hledá nové výzvy a otevřenou firemní kulturu. Aktuálně hledám kolegy zejména pro Back-End i Front-End development nebo doplňuji tým v našem interním IT. Nemám rád strojené pohovory – stačí, abyste byli sami sebou. Když zrovna nehledám nové kolegy, můžete mě potkat ve fitku nebo kdekoliv, kde je dobré jídlo.

Kde nás najdete

Adastra, s.r.o.
Mississippi House
Karolinská 706/3
186 00
Praha 8 – Karlín

Fakturační údaje

ADASTRA, s.r.o.
Benešovská 1926/8
101 00 Praha 10
IČO: 26202981
DIČ: CZ26202981
Firma je zapsána v OR v Praze, oddíl C, vložka č.79377

Nebo nám rovnou napište