Telco

Detail divize

V menších týmech zavádíme inovace
u mobilních operátorů a maloobchodních řetězců

Každý Adastřan musí zvládat více rolí a umět přepínat mezi různými úkoly.

V divizi Telco & Retail to platí dvojnásob. Plynule totiž přecházíme z projektu na projekt a často jich zvládáme i několik naráz. Většinou jsou krátkodobé, najdou se tu ale i takové, které běží přes rok. Někde děláme reporting, jinde pro něj přímo vyvíjíme aplikace. Do prodejen zavádíme IoT technologie. Pracujeme s umělou inteligencí.

Naši Adastřané jsou zvyklí zvládat exekutivní práci, komunikaci se zákazníkem i projektové řízení. Ale právě pestrost úkolů je jednou z věcí, které nás baví.

V divizi Telco & Retail
vás povede Jiří Balcárek

„Hlavní je pro mne zdravý selský rozum. Na začátku není důležité, jak moc dobří jsou lidi v dané technologii, ale jestli se chtějí učit. Dobře k nám zapadne univerzální voják, který zvládá multitasking, a taky si na nic nehraje. Především si musíme lidsky sednout.“

Jiří Balcárek

Division Director

Jak to u nás chodí

2–3
měsíce obvykle
trvá projekt

1–4
lidé je běžná
velikost týmu
divize
tvoří senioři
2-3
projekty máme
každý na starost

Tihle Adastřani můžou být vaši kolegové

Jiří Kurejko

Account Manager

„Adastra byla sympatičtější než Accenture“

„Má první práce po škole byl analytik v Accenture Outsourcingu. Byl to sice dobrý start na začátek kariéry, ale po určité době mě práce začala nudit. Do Adastry jsem se dostal na doporučení svého kamaráda Míry Mataje. Pohovor s budoucími šéfy proběhl v neformální a příjemné atmosféře, což na mě působilo sympaticky.”

Číst dále

Josef Pinkr

Consultant

„Do Adastry jsem přišel po 8 letech v oboru. Potřeboval jsem změnit kolektiv. Hledal jsem firmu, která má více než 50 zaměstnanců. Tady je spousta možností a zajímavých projektů. Mám to tu rád. Je tu duševní pohoda, jsem sám svým pánem. To, co teď dělám, mě neskutečně naplňuje, mám z toho radost.“.

Andrea Jurošová

Consultant

„Koordinuji náš adastří tým, instalace, komunikuji s businessem. Každý den začínáme stand-up meetingem, jedeme ve sprintech. Jsme největší tým v divizi, je nás 12, z toho 2 ženy. Jsme tam všichni hrozně rádi. Spolupracujeme s jinými adastřími entitami – Adastra Germany, Adastra Canada.“