Telco

About us
Division detail

V menších týmech zavádíme inovace
u mobilních operátorů a maloobchodních řetězců

Každý Adastřan musí zvládat více rolí a umět přepínat mezi různými úkoly.

V divizi Telco & Retail to platí dvojnásob. Plynule totiž přecházíme z projektu na projekt a často jich zvládáme i několik naráz. Většinou jsou krátkodobé, najdou se tu ale i takové, které běží přes rok. Někde děláme reporting, jinde pro něj přímo vyvíjíme aplikace. Do prodejen zavádíme IoT technologie. Pracujeme s umělou inteligencí.

Naši Adastřané jsou zvyklí zvládat exekutivní práci, komunikaci se zákazníkem i projektové řízení. Ale právě pestrost úkolů je jednou z věcí, které nás baví.

V divizi Telco & Retail
vás povede Jiří Balcárek

„Hlavní je pro mne zdravý selský rozum. Na začátku není důležité, jak moc dobří jsou lidi v dané technologii, ale jestli se chtějí učit. Dobře k nám zapadne univerzální voják, který zvládá multitasking, a taky si na nic nehraje. Především si musíme lidsky sednout.“

Jiří Balcárek

Division Director

Jak to u nás chodí

2–3
měsíce obvykle
trvá projekt

1–4
lidé je běžná
velikost týmu
divize
tvoří senioři
2–3
projekty máme
každý na starost

Tihle Adastřani můžou být vaši kolegové

Jiří Kurejko

Account Manager

„Adastra byla sympatičtější než Accenture“

„Má první práce po škole byl analytik v Accenture Outsourcingu. Byl to sice dobrý start na začátek kariéry, ale po určité době mě práce začala nudit. Do Adastry jsem se dostal na doporučení svého kamaráda Míry Mataje. Pohovor s budoucími šéfy proběhl v neformální a příjemné atmosféře, což na mě působilo sympaticky.”

Číst dále

Josef Pinkr

Consultant

„Do Adastry jsem přišel po 8 letech v oboru. Potřeboval jsem změnit kolektiv. Hledal jsem firmu, která má více než 50 zaměstnanců. Tady je spousta možností a zajímavých projektů. Mám to tu rád. Je tu duševní pohoda, jsem sám svým pánem. To, co teď dělám, mě neskutečně naplňuje, mám z toho radost.“