Finance

Detail divize

Pomáháme u klientů doma i v zahraničí,
nejčastěji v oblasti DWH/BI

Našimi klienty jsou velké banky v Česku, Rakousku, Srbsku nebo třeba i v Gruzii.

Dodáváme také aplikace, včetně mobilních aplikací pro několik finančních institucí v Číně.

Najdete u nás spoustu týmů na různorodých projektech. Proto jsme pořád pružní, i když jsou nás skoro dvě stovky. Každý si tu může najít nebo vytvořit pozici podle svého zájmu a dovedností. A rozhodně nemusí všichni cestovat do Gruzie.

V divizi Finance vás povede
energický David Kozelka

„Snažím se každému najít na míru práci, jakou chce. Někdo má podnikavého ducha a táhne ho to do zahraničí, jiný chce být celý týden v Praze na Budějovické, protože tam vyzvedává dítě ze školy. Umíme vyjít vstříc a vím, že kdo přijde, zůstane tu. To, co děláme, děláme dobře.“

David Kozelka

Division Director

Naše projekty
si rádi dáte do portfolia

Radši data než slova?
Podívejte se, co říkají čísla

týdně obvykle mluví nováčci s mentorem
25
absolventů k nám loni přišlo z jiného oboru
3
násobně jsme vyrostli za poslední 3 roky

Tihle Adastřani můžou být vaši kolegové

David Kozelka

Division Director

„V Rusku byla zima a spousta podvodníků“

„Původně jsem začínal jako BI analytik v Eurotelu. Můj tehdejší šéf Martin se rozhodl přejít do Adastry a zeptal se mě, jestli bych se nechtěl přidat. Chtěl jsem. Adastra měla dobré jméno a můj šéf byl pro mě velký guru :-)"

Číst dále

Michal Grund

Junior BI Consultant

„Stačilo dobře napsat diplomku“

„V Adastře jsem od prosince 2012. Předtím jsem studoval Informatiku na VŠE. Pamatuji si ji, že jsem Adastru začal vnímat jako lídra v BI (Business Intelligence) od té doby, co Adastra začala pořádat na naší škole přednášky. Tehdy mě BI začalo více zajímat, takže když jsem od lidí z Adastry dostal tip na téma diplomky (mobilní BI), tak bylo o prvním zaměstnavateli víceméně rozhodnuto."

Číst dále

Míra Mataj

Solution Architect

„Vyrostl jsem v Adastře“

„Už při studiu na škole jsem pracoval v IT. Nejdříve v České konsolidační agentuře a pak v PVT. Zajímal mě ale svět databází a BI a Adastra měla v tomhle oboru dobré jméno. Když mi po skončení školy kamarád a spolužák nabídl, jestli to nechci zkusit právě v Adastře, dlouho jsem neváhal."

Číst dále

Radek Marušan

DWH Technical Architect

„V Adastře člověk rychle vyroste“

„Původně jsem pracoval ve firmě BSC. Do Adastry jsem přešel na doporučení svého bývalého šéfa (Bob Jankovský), který do Adastry přešel již dříve. Roli samozřejmě sehrála jeho osobnost a to, že se o Adastře vyjadřoval pozitivně. Adastra na mě tehdy působila jako malá rodinná firma, kde se lidi znali navzájem."

Číst dále