Banking

About us
Division detail

Ve vysokém tempu pomáháme
nejen ve velkých českých bankách

Každý den u nás je plný výzev. Život tady je rychlý, dynamický a také inspirativní. Stále zkoušíme nové postupy a pouštíme se do oborů a technologií, které tu před pár lety ještě vůbec nebyly. Spoustu času tak trávíme i nad učením nových věcí – a baví nás to!

Navzdory našemu názvu se nesoustředíme jen na bankovní sektor. Jsme nadšenci do inovací a každodenně si hrajeme s daty. Máme tady experty i celé týmy, které se specializují nejen na oblast datových skladů, ale i na vývoj aplikací pro finance, internet věcí, Big Data a umělou inteligenci. Většinou pracujeme v týmech, držíme si přátelskou atmosféru a rádi spolu sdílíme nové zkušenosti a nápady.

Přidáte se?

Hlavní vizionář Bankingu
je Michal Kratochvíl

Hledáme lidi, kteří jsou bez ohledu na věk mladí duchem. Takové, kteří se rádi rozvíjí a jsou proaktivní. Často se pohybujeme v oborech, které jsou staré 3–5 let. Absolventi mají v něčem podobnou startovací čáru jako lidé, kteří jsou u nás 20 let – protože i ti se musí pořád vzdělávat.“

Michal Kratochvíl

Division Director

Radši data než slova?
Podívejte se, co říkají čísla

183+
nástrojů a technologií v Adastře dohromady ovládáme
370+
projektů jsme spolu
realizovali
33 let
je průměrný věk loňských nováčků
6–12
měsíců
senioři z Bankingu
koučují nové kolegy

Tihle Adastřani můžou být vaši kolegové

Mirek Čábela

Business Consultant

„V Adastře jsem vyzkoušel všechno možné“

„Před Adastrou jsem pracoval v Merlinu (nyní Arbes technologies), kde jsem byl vedoucím vývoje. Byla to zajímavá práce, ale po pár letech jsem potřeboval změnu. Zareagoval jsem tehdy na pracovní inzerát do NESSu a Adastry. Vyhrála to Adastra, protože lidi, se kterými jsem se potkal, na mě působili příjemněji."

Číst dále

Jiří Hladík

Consultant

„Byl jsem dřív učitel na základní škole. Když jsem se rozhodl, že chci přestat učit, byli jsme s kamarády na soustředění divadla. Ptal jsem se — nevíte někdo o zajímavé práci? Byla tam kamarádka z Adastry. Líbila se mi kultura té firmy, jak o ní povídala. Lidi tady mají jména, ne čísla. Není to v tomto ohledu korporát.“