PROJECT MANAGER (IT)

Praha

Připojte se k Adastra jako IT Project Manager!

Jste připraveni vést dynamické IT projekty a spolupracovat s experty v oboru? Adastra hledá IT Project Managera, který bude řídit projekty pro interní i externí zákazníky, spolupracovat s vývojáři a zajistí úspěšné dokončení projektů.

Náplň práce:

  • Řízení projektů a projektový reporting
  • Plánování financí, času a alokací
  • Analýza a řešení business požadavků
  • Koordinace týmů a stakeholderů
  • Využití nástrojů Atlassian (Jira, Confluence, Bitbucket)
  • Příprava dokumentů a prezentací
  • Sledování trendů a nových přístupů v oboru

Požadujeme:

  • Zkušenosti s vedením projektů ve velkých firmách
  • IT background
  • Komunikativnost a dobrá znalost angličtiny
  • Organizační schopnosti a orientace na klienta
  • Proaktivní přístup a schopnost prioritizace
  • Obchodní dovednosti

Proč se vám bude v Adastře líbit?

  • Jsme stabilní firma s multiprojektovým prostředím a autonomními týmy.
  • Pod jednou střechou sdružujeme špičkové technologie a zkušené experty ze všech IT odvětví.
  • Podporujeme individuální profesní rozvoj a s tím související finanční hodnocení.
  • Jednáme otevřeně, narovinu a podporujeme proaktivní přístup.
  • Sídlíme v krásných a moderních kancelářích v Karlíně v Mississippi House, oceněných jako nejlepší IT kanceláře roku 2021.
  • Nabízíme nadstandardní pracovní zázemí – kvalitní židle, monitory a možnost zapůjčení vybavení na home office.

Benefity:

  • 4 týdny dovolené a 5 personal days
  • Flexibilní pracovní doba a home office
  • Firemní notebook a mobil s neomezeným tarifem
  • Lekce angličtiny, školení a mentoring
  • Multisport karta a jóga v kancelářích
  • Stravenkový paušál, káva, čaj, ovoce
  • Pravidelné firemní akce

Připojte se k Adastra a veďte projekty, které posouvají hranice IT inovací. Těšíme se na vaši přihlášku!

    Zaujala vás tato pozice?

    Pošlete nám svoje CV nebo odkaz na LinkedIn. Spojíme se s vámi a domluvíme se na dalším postupu.

    Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů

    Karolína Kaňková
    IT Recruiter
    • karolina.kankova@adastragrp.com