Pro naši dceřinou společnost hledáme kolegu na pozici iOS Developer. 

 

Jaselská 6, Praha 6, 160 00
dle domluvy
Nástup dle dohody

Koho hledáme?

Kolegu (nebo kolegyni :)), který/á už má ve Swiftě něco odkódované. Nesedí mu/jí korporátní styl práce, chce dělat věci jinak a nebojí se vzít odpovědnost do vlastních rukou. Tvoje tělo i mysl potřebujeme přítomné v naší vile na Hradčanské (Praha 6), ideálně full-time. A taky někoho, pro koho nebudeme jen kolegové, ale rád s námi stráví čas i po prácipři dalších, oddychových aktivitách.

 

Co budeš dělat

Neboj se, že by si pracoval jen na jednom projektu, určitě se ti jich pod rukami vystřídá víc a budeš mít možnost si vyzkoušet i různé architektury a technologie v rámci vývoje. Buď se zapojíš do práce pro některého z našich současných klientů (tvoříme pro velké společnosti jako Tesco, Sazka a T-Mobile, ale i pro menší společnosti, například aplikaci Twigsee) nebo do úplně nové výzvy. Náš business rozvíjíme na mezinárodní úrovni a kromě českých klientů působíme zejména v Kanadě a UK.

Náš stack

  • Jazyky: Swift, Objective-C
  • Knihovny: Alamofire / Moya, PromiseKit, RxSwift / RxCocoa / RxFlow, CoordinatorKit
  • Analytics: Firebase Analytics
  • Continuous integration: AppCenter
  • Architektury: MVVM, MVC, CleanSwift (VIP), VIPER, RxSwift / RxCocoa / RxFlow
  • Další technologie: ARKit, MLKit
  • Dependency manager: CocoaPods
  • Repozitár: Bitbucket (Gitflow workflow s požadavky Pull)

Jak fungujeme

Dostaneš na starosti projekt, na kterém budeš pracovat sám nebo ve dvojici. Následujeme Git workflow, a proto Ti vždy na závěr jeden ze zkušených kolegů, který má background v appce, schválí pull requesty. Spolupracuješ s projekťákem, který ti zadává tickety - k tomu nejvíce využíváme Kanban (Jira), ale při některých projektech máš možnost komunikovat přímo se zákazníkem, a být součástí meetingů.

Máme svojí iOS kancelář, kde sedíme v 6ti. Další 4 kolegové s námi spolupracují remote z Řecka, Kolumbie a z dalekého Nového Zélandu. Bavíme se převážně česky, s našimi zahraničními kolegy si můžeš procvičit angličtinu - a nebo se domluvíme rukama a nohama. V našem týmu najdeš jak zkušené vývojáře, kteří ti vždy rádi pomůžou, tak i ty méně zkušené, kterým můžeš rozšířit obzory a ukázat tmavé zákoutí iOS vývoje Ty! Vše se snažíme řešit osobně, protože většina z nás sedí na jednom místě, ale když to nejde, pomůže MS Teams. Jako tým se snažíme pravidelně zúčastňovat většiny iOS meetupů, které se konají v okolí (např. těch od CocoaHeads), nebo brainstormujeme nad pivem, v nejlepší hospodě na Praze 6!

Věnujeme se i cool novinkám ze světa technologií. Hrajeme si například z rozšířenou realitou nebo strojovým učením, a hledáme jim uplatnění u našich klientů. Takže jestli si nadšenec do AR, nebo přineseš něco úplně nové, jsme tomu otevření! Máme rozpracovaných i několik opensourcových projektů, kterými bychom vývojářům rádi ulehčili práci, a mohl by si to být ty, kdo by nám to pomohl dotáhnout do konce.

Zaujali jsme tě?

Pokud tě pozice zaujala, neváhej nám poslat svoje CV nebo rovnou ukázku své práce. Těšíme se na setkání!