Máte blízko k různým technologiím, ale nevidíte svojí cestu vyloženě v programování? Jste hloubavý, analytický typ a dokážete se bavit o technických věcech srozumitelně i s lidmi byznysově zaměřenými? Pak čtěte dál!

Hledáme totiž někoho, kdo by se chtěl věnovat oblasti aplikačního performance managementu (APM) a stát se specialistou na řešení Dynatrace APM, kterého jsme partnerem a které pokrývá moderní IT služby a aplikace celkově – od uživatelského zařízení až po databáze.

Role je vhodná např. i pro absolventy, kteří už mají nějakou pracovní zkušenost.

Praha - Karlín
HPP, IČO
Nástup dle dohody

Co budete dělat:

  • Analyzovat prostředí zákazníka, pomáhat zjišťovat nedostatky a potřeby v rámci APM.
  • Instalovat a nastavovat řešení Dynatrace aplikačního monitoringu.
  • Podílet se na presale aktivitách – interakce se zákazníkem, prezentace a demonstrování možného řešení. (Nejedná se o obchodníka, který rozkopává dveře.)
  • Školit koncové uživatele.
  • Analyzovat a prezentovat výsledky.

Budeme si rozumět pokud:

  • Se chcete stát expertem na aplikační monitoring a konzultantem, který technicky porozumí mnoha oblastem (vývoj, DB, sítě apod.).
  • Máte zkušenost s programováním nebo administrací, databázemi...
  • Se orientujete ve světě technologií, máte chuť se profesně rozvíjet a jste připravený/á se vše naučit.
  • Jste komunikativní a umíte naslouchat potřebám zákazníka a vysvětlovat jak technické detaily, tak byznysový přínos řešení.
  • Bez problému se domluvíte i v angličtině (alespoň B2).
  • Jste týmový hráč a dokážete se adaptovat na rychle se měnící prostředí.
  • Vám nevadí i občas cestovat k zákazníkovi (CZ,SK), většina práce je ale v Praze.

Výhodu budete mít, pokud máte:

  • Máte už nějaké zkušenosti s monitoringem a jeho nástroji.
  • Přehled v inovativních technologiích (Azure, AWS, Docker... ).

Co vám můžeme nabídnout:

  • Osaháte si špičkové technologie pod vedením expertů, získáte potřebné certifikace a budete se profesně rozvíjet.
  • Rychlý růst se ukáže i na mzdě.
  • Práci si zorganizujete podle sebe, pracovní dobu máme flexibilní a umíme se na lecčem domluvit.
  • Mobil, notebook, stravenky – to je samozřejmost. Stejně jako odborná, jazyková a soft skills školení.
  • Máme plochou strukturu a skvělé vztahy v týmu. Žádné zákulisní boje, jsme zvyklí se prostě domluvit.

Zaujali jsme vás? Udělejte první krok!

Pošlete nám váš životopis nebo odkaz na Linkedin a připojte pár řádků o sobě. Spojíme se spolu a domluvíme se na dalším postupu.