Pro našeho klienta v oblasti pojišťovnictví hledáme zkušeného developera.

Pardubice
IČO, HPP
dle domluvy
Nástup dle dohody

Co budete dělat?

  • vývoj integračních řešení v prostředí JBFUSE
  • návrh a vývoj konektorů a systémových komponent integrační vrstvy
  • návrh a vývoj nástrojů a skriptů pro podporu standardních vývojářských úkolů
  • pokročilé zpracovávání XML

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • 4-6 let zkušeností v oblasti vývoje integračních řešení
  • zkušenost s návrhem architektury integračních řešení
  • zkušenost s integrační platformou JBFUSE
  • zkušenost s implementací webových služeb
  • zkušenost se zpracováním XML (XSD, XSLT)
  • znalosti metodik vývoje IS, schopnost číst UML a datové modelování
  • samostatnost, pečlivost
  • znalost, zkušenost s prostředím POJ výhodou
  • schopnost rychlé orientace v neznámem prostředí, flexibilita

Zaujali jsme Vás? Udělejte první krok...

Pošlete nám vaše CV nebo odkaz na LinkedIn. Spojíme se s vámi a domluvíme se na dalším postupu.