Pro našeho klienta z oblasti bankovnictví hledáme zkušeného kandidáta na pozici Senior Test Analytik.

Praha
IČO
říjen 2019
Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • Příprava testovacích cílů, scénářů a návrh testovacích dat: zodpovědnost za vytváření testovacích požadavků podle obchodního zadání a podle risk analýzy produktů a projektů; definice vstupních a výstupních podmínek testů; příprava testovacích dat.
  • Defekt analýza: analýza výsledků testů, spolupráce na analýze a řešení defektu
  • Samostatná příprava a exekuce integračních testů Soap a Rest API v nástroji Soap UI / Ready API v PRO verzi

Požadavky:

  • Zkušenosti s analýzou a návrhem testovacích případů
  • Zkušenosti s přípravou, prováděním a vyhodnocováním funkčních testů na základě testovacích scénářů
  • Dobrá znalost Soap UI / Ready API v PRO verzi, nastavení WS-Security, využívání assertions, properties, datasources
  • Znalost UML
  • Základní znalosti metodik vývoje SW
  • Přehled IT technologií, trendů a platforem
  • Týmová práce
  • Systematičnost, spolehlivost, pečlivost
  • Samostatnost, flexibilita
  • Analytické myšlení

Výhodou:

  • Dobrá znalost finanční domény, zejména bankovnictví a bankovních produktů