Proboston Creative je součástí Adastra Group. Je to kreativní agentura, která řeší velké webové portály, nebo mobilní aplikace pro nejrůznější klienty. Mezi největší klienty patří např. T-Mobile, Equa bank, D.A.S., ALO Diamonds, nebo nově i Kofola a Akademie múzických umění v Praze, ale i mnoho dalších.

Momentálně k nim do týmu hledáme šikovného, schopného a dobře organizovaného Account Managera/Project Managera. Člověka, který se nebojí výzvy, umí se orientovat v reklamním a digitálním prostředí, má rád pořádek, umí nabídnout klientovi to správné řešení a v neposlední řadě dobře komunikuje s kreativním teamem a vývojáři.

Praha - Vinohrady
IČO, HPP
ASAP
Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • komunikace primárně s jedním z klientů, virtuálním mobilním operatorem Kaktus a případně doplňkové aktivity u klienta T-Mobile
  • samostatné vedení projektů klienta, od drobných BTL a online zadání, přes realizaci konceptů kreativních kampaní až po eventové aktivity s influencery značky
  • projektové řízení contentu pro sociální sítě klienta
  • jiné kreativní úkoly, na kterých můžete pracovat sami, nebo ve spolupráci s kolegou kreativcem apod.

Koho hledáme:

  • vyzrálou osobnost s relevantní zkušeností v reklamní nebo digitální agentuře minimálně 2-3 roky
  • člověka se smyslem pro pořádek, pečlivého a se selským rozumem, s velkou mírou samostatnosti a smyslem pro detail, který nepustí ke klientovi nedokončený výstup
  • člověka, který se orientuje v digitálním prostředí a ve světě reklamy obecně
  • relevantní zkušenost se sociálními médii, s jejich fungováním a s představou o spolupráci s influencery
  • člověka se schopností prezentovat, obhájit si svůj názor a umět o něm s klientem diskutovat
  • proaktivního jedince, který nehledá výmluvy, ale cesty, jak věc vyřešit
  • schopnost držet se “get things done”
  • českého rodilého mluvčího, angličtina není podmínkou

Co nabízíme:

  • práci v centru Prahy v netradičních kancelářích rodinného typu
  • práci ve stabilní a zavedené reklamní agentuře pro velmi zajímavého a atypického klienta
  • pestrost aktivit a dlouholetá spolupráce s klienty
  • malý a přátelský tým, který táhne za jeden provaz -kolegové vždy pomůžou, když je třeba
  • možnost účastnit se školení pro osobní rozvoj
  • potenciál budoucího růstu dle vlastní profilace - do budoucna práce i u dalších zajímavých klientů
  • vstřícné jednání ze strany vedení

Jsme rostoucí team a potřebujeme se dále rozvíjet, protože práce je opravdu dost. Jestli vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Vaše aktuální CV a budeme se těšit…