Do týmu našeho zákzaníka v oblatsi Telco hledáme zkušeného Solution Architekta. Spolupráce na full-time konkrakt s předpokládanou délkou na 12 měsíců.

Praha
IČO
Možný ihned
Nástup dle dohody

Náplň práce:

  • návrh architektury řešení pro IT aplikace
  • výběr technologického stacku pro bezpečné a robustní aplikace
  • komunikace a sdílení návrhu s týmem architektů
  • komunikace s businessem a analýzou při návrhu řešení
  • komunikace s vývojovým týmem

Budeme si rozumět, pokud máte:

  • expertní znalost UML v nástroji Enterprise Architect
  • seniorní znalost BPMN
  • seniorní znalost Telco prostředí a OSS/BSS procesu
  • praktické zkušenosti s vývojem ve Waterfall i Agile prostředí
  • praktické zkušenosti s návrhem a vývojem webových aplikací
  • znalost intergačních paternů pomocí WS i REST
  • znalost microservice architektury
  • znalost Javy a SQL

Ve výhodě budete, pokud máte znalosti:

  • procesní analýzy
  • Enterprise a Business architektury
  • microservice architektury
  • kontejnerizační platformy (Docker, Kubernetes, OpenShift)
  • Jira a Confluence

Zaujali jsme vás? Udělejte první krok!

Pošlete nám Vaše aktuální CV nebo odlaz na Linkedin a spojíme se s vámi pro další postup.